Müügitingimused

Veebipoe OROVINO.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Framinta OÜ (registrikood 12103739), asukohaga Narva mnt 13, 10151 Tallinn.  

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 
 2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 3. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.  
 4. Veebipood müüb tooteid ainult täisealistele klientidele. Veebipooest ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana ning tasumiseks kasutatav krediitkaart või pangakonto kuuluvad teile. Ostja vanust kontrollitakse ka kauba üleandmisel. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist tuleb Teil oma isik ID-kaardiga tuvastada. Veebipood või kauba vedaja võib keelduda kauba üleandmisest, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Sellisel juhul ei tagastata Teile tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. 
 5. Veebipood müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning ka äriklientidele, kes ostavad tooteid ärilisel otstarbel. Veebipood ja klientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Maksmine ja Kohaletoimetamine

 1. Ostu eest saate tasuda eurodes pangaülekandega, VISA ja Mastercard krediitkaardiga või pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank, Pocopay). Internetimakseid teenindab Veebipoe lepinguline partner Maksekeskus AS.
 2. Tellimuse maksumusele võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning valitud kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 
 3. Kaupu tarnitakse ainult Eesti piirides. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 päeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.  
 4. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 5. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.  

Taganemisõigus  

 1. Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

 2. Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb Veebipood sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@orovino.ee või helistades +372 5300 0985. Vale või defektiga kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab Veebipood.   

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine   

 1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.  
 2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.  

Vaidluste lahendamine  

 1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@orovino.ee. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.
 2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Eesti Tarbijakaitseameti Tarbijavaidluste komisjoni poole.